1

Rolling Reserve. Шахрайство на чарджбеку з Росії.

Багато користувачів стикаються з шахраями, які прикидаються професійними брокерами на фінансових ринках. Вони хитро розводять своїх клієнтів і спустошують їхні кишені. Після втрати коштів жертви лохотронів намагаються знайти юриста чи юридичну фірму для чарджбеку. В інтернеті рекламуються  багато юридичних компаній, які пропонують свої послуги з повернення платежів. Однак їх теж необхідно ретельно перевіряти, адже вони можуть виявитися такими ж аферистами.

Rolling Reserve не пройшла нашу перевірку на чесність і надійність. Що нам вдалося з’ясувати про роботу цього сервісу? Яким чином він обманює користувачів? Розповімо вам про все у цьому огляді.

Загальні відомості про Rolling Reserve

Дата заснування: 2022 рік
Офіційний сайт компанії: https://rollingreserve.com/
Номер телефону: +7 (499) 322-79-90
Електронна пошта служби підтримки: info@rollingreserve.com
Офіційна адреса реєстрації проєкту: Москва, Варшавське ш, буд. 36  офіс 2

На офіційному сайті Rolling Reserve говориться про те, що сам сервіс являє собою процедуру повернення коштів з шахрайських брокерських компаній. Штат співробітників, які цим займаються, складається виключно з кваліфікованих юристів. Вони уважно вивчають вашу справу і подають відповідний позов на біржу або в банк, з яким співпрацює брокер. Користувачам пропонують отримати безоплатну консультацію від фахівців, які протягом кількох днів повернуть вам усе до копійки. Є також імовірність, що їм вдасться отримати для вас компенсацію, яка піде плюсом до основної суми.

На жаль, під час детального огляду діяльності компанії Rolling Reserve, нам вдалося з’ясувати, що це такий самий лохотрон. Жодних грошей ви назад не отримаєте. Навпаки, ви додатково позбудетеся ще однієї великої суми. Ці кидали не можуть вам надати для ознайомлення жодного документа, який би вказував на законність проекту. Представники цієї шахрайської контори просто шукають довірливих користувачів, які готові на все аби повернути свої гроші. Однак реальної допомоги юристів, обіцяних цими шахраями, вони не отримують. Кидали поступово витягують з вас дедалі більше коштів, які начебто мають прискорити процес чарджбеку. Хоча це виявляється черговою брехнею.

Сайт Rolling Reserve є односторінковим лендінгом. На ньому опубліковано безліч непотрібної інформації. Користувачам пропонують прочитати про те, що з себе представляє процедура чарджбек, яким чином вона працює та  яким фінансовим компаніям не можна довіряти, щоб не втратити свої гроші. Для того щоб зрозуміти, чим конкретно займається це бюро, вам пропонують ознайомитися з відгуками клієнтів. Звичайно ж усі вони позитивні, адже ці коментарі були записані спеціальними проплаченими людьми, які  нібито залишилися задоволені роботою компанії. однак у реальному житті таких  клієнтів немає.

Коментарі ошуканих клієнтів підтверджують той факт, що ця контора є черговою аферою російського походження, який не вартий вашої уваги і його варто обходити стороною.

Відгуки про Rolling Reserve.

В Інтернеті нам вдалося знайти безліч відгуків про Rolling Reserve. Виявилося, що буквально всі вони негативні. Хоча на офіційній сторінці компанії наведено кілька прикладів позитивних відгуків, але всі вони замовні і не мають нічого спільного з реальністю. Насправді ця контора за доволі недовге існування розвела багато людей, які й сформували їй сумнівну репутацію. Ошукані клієнти пишуть, що повелися на розповіді про швидке і практично безкоштовне повернення платежів. Нібито їм довелося б заплатити за результат лише символічну суму. Звичайно ж їх обвели навколо пальця. Обмануті користувачі не радять нікому співпрацювати з цими шахраями. З відгуків видно, що аферисти дійсно намагаються витягати з жертви  гроші поетапно. Тобто спочатку вони стверджують, що вам взагалі не доведеться платити за консультації. Однак після першої ж розмови з менеджерами, ви будете зобов’язані оплатити подальшу роботу «юристів».

Ось відгуки обманутих жертв

Схема обману клієнтів

Шахраї з Rolling Reserve намагаються знайти собі жертв на різних форумах і в соціальних мережах. Вони шукають відповідні пости, де люди обговорюють втрату своїх грошей. Там аферисти втираються в довіру до своїх потенційних клієнтів. Вони розповідають їм про свою компанію, кваліфікованих співробітників та етапи процедури чарджбеку. Також вони сповіщають довірливих людей про те, що їхня контора неодноразово допомагала користувачам з такими ж проблемами. Іншими словами, представники цього лохотрону просто вішають клієнтам локшину на вуха, переконуючи їх у своїй компетентності. Тому багато хто наважується заповнити заявку для зв’язку з консультантами, які повинні будуть їм допомогти.

Одразу після першої консультації, від користувачів вимагають незначної плати. У коментарях зпишуть, що клієнти платили від 50$ до 100$. Нібито сума завжди залежить від рівня складності вашого кейса. Очевидно, що всі випадки, з якими стикаються ці кидали, є максимально важкими і завжди вимагають додаткових матеріальних ресурсів. Тому користувачі поступово платять шахраям за їхні, так звані, послуги. При цьому аферисти не пред’являють своїм клієнтам звіти, які повинні містити інформацію про процес просування до успішного результату. Хоча на сайті йдеться про те, що вам висилатимуть їх на посту систематично, щоб ви переконувалися в надійності компанії.

Отже перед нами звичайні шахраї, які обманюють своїх клієнтів. Не варто розраховувати на успішний чарджбек, співпрацюючи з з Rolling Reserve. Також не варто зв’язуватися з подібними організаціями, адже це загрожує черговими  фінансовими втратами.

Насамкінець хочемо зазначити, що в Україні існує кілька  надійних спеціалізованих чарджбек компаній які дійсно здатні  ініціювати примусове скасування транзакції.

1 комментарий

  1. Обдурили мене двічі. Спочатку мене кинув брокер, потім ці гади… Я стільки грошей втратила за короткий період, що боляче навіть думати про це. Мене обслуговував менеджер Денис, сподіваюся він прочитає мій відгук. Він обіцяв мені що гроші будуть протягом місяця, а потім став поступово зникати. Ось тоді я зрозуміла, що мене кинули вдруге. Вони ще місяць намагалися з мене вивудити гроші, я відмовлялася, тому що ніяких звітів не було. І в підсумку вони просто мене заблокували.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *