0

Липовий чарджбек-сервіс Айбіт Чарджбек (ibit-chargeback).

Як ви вважаєте, що необхідно для створення успішної юридичної компанії? Щонайменше, її засновники мають  оформити свою діяльність згідно з чинним законодавством,тобто офіційно зареєструватися в якості юридичної особи. Далі-необхідно набрати команду юристів  з належним рівнем освіти. А ось герой сьогоднішнього нашого огляду  ibit-chargeback (Айбіт Чарджбек) вважає по-іншому. Для ibit-chargeback достатньо оформлення  блогу  на  на платформі Tumblr (Тамблер) з обіцянками  допомогти з чарджбеком від брокерів-шахраїв. Також на сайті обіцяють повернення коштів за недоставлені товари, послуги, авіаквитки.

На сайті сказано, що контора працює  з клієнтами з України з офісом у Києві. 

Однак, перевірка показала, що у власників цього проекту немає жодних офісів. У незалежних джерелах відсутня будь-яка інформація про цю контору. Проект працює нелегально, ігноруючи важливість юридичної реєстрації  компанії.

Що стосується дистанційної комунікації з клієнтами, загадкові юристи пропонують  лише такі варіанти:

e-mail

instagram

facebook

Погодьтеся,що довірити свої проблеми юристам, які не розкривають свої справжні  імена вельми ризиковано. 

Чому приховуються імена юристів? Адже без персональної інформації складно перевірити рівень кваліфікації юристів і загалом їх існування. Таким чином, цей проект зберігає  абсолютну анонімність. Але коли  мова іде про пряму взаємодію з жертвою обману, такий підхід насторожує.Відгуки про цю компанію повною мірою підтверджують, що це дешевий розвод, якому не можна довіряти. На сайті цієї таємничої організації немає жодного документа, що підтверджує легальність її діяльності.

Замість гарантій і показників реальної роботи для  потенціального користувача публікують фальшиві відгуки про нібито успішні чарджбеки.  Як бачите, Айбіт Чарджбек акцентується лише на кнопці «подати заявку на послугу». Дивним виглядає те, що команда кваліфікованих юристів усіляко  приховує  інформацію про себе На сайті розміщено лише стандартні фрази про чарджбек та успішний досвід  вигаданих клієнтів.

Ось декілька з них.

Зазвичай шахраї для збору контактної інформації  створюють дешеві лендінги або безкоштовні блогоплатформи. На їх верстку витрачається мінімум коштів і часу. А тому на їх сайтах відсутня будь-яка конкретика. У жодному разі не можна передавати  анонімним конторам свої персональні дані. Вснують великі ризики, що конфіденційна інформація клієнтів буде продана СКАМ-проектам. Злив паспортних даних і банківських реквізитів може закінчитися  драматично.

Отже, Айбіт Чарджбек це липова юридична контора, яка просто обманює жертв, які перебувають у пошуку чарджбеку в Україні  та професійної підтримки у його оформленні. Замість обіцяної допомоги з повернення, ці лжеюристи  якщо і не виманять гроші  то як мінімум отримають  ваші реальні контактні дані. Розраховувати на кваліфіковану юридичну допомогу  від тих, хто вибрав  для  просування своїх послуг  Tumblr (Тамблер), не варто.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *